Слухати

Перевізники не мають права відмовляти пільговикам, — Іван Начовний

24 жовтня 2015 - 14:59
За словами радника голови Дніпропетровської ОДА, положення, по якому регулювалася кількість пільгових місць у громадському транспорті, вже давно скасоване
Перевізники не мають права відмовляти пільговикам, — Іван Начовний / Новини на Громадському радіо

Перевізники не мають права відмовляти у безкоштовному проїзді пільговикам. Про це написав на своїй сторінці у соцмережі радник голови Дніпропетровської ОДА, кіборг та захисник Донецького аеропорту Іван Начовний. За його словами, юристи підняли всю документацію Дніпропетровської державної адміністрації, і виявилося, що немає жодного підзаконного акту, який би регулював можливу кількість пільговиків у маршрутному транспорті.

«Положення, по якому регулювалася кількість пільгових місць у громадському транспорті було в 2004 році і воно скасовано десь в ті ж часи!», — написав Іван Начовний.

За словами радника, є закон, який визначає право на пільговий проїзд певним категоріям громадян і є перелік цих категорій, визначений законом.

«Є розпорядження керівництва ОДА, в якому до ВСІХ перевізників доведені ці категорії. Перевізники НЕ мають права відмовити в проїзді пільговикам. Якщо перевізники «особливо вперті», то з ними просто розривається договір на перевезення пасажирів. Хлопці, не соромтеся відстоювати свої ПРАВА», — написав Начовний, додаючи документи до запису.

Про льготный проезд в общественном транспорте…Отлавливая в новостной ленте посты УБДшников про то , как им отказываю…

Posted by Иван Начовный on 23 жовтня 2015 р.

Питання пільгового проїзду гостро повстало у Дніпропетровську після відео, на якому учаснику бойових дій Юрію Семчуку було відмовлено у безкоштовному проїзді.

Міла Мороз, для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+