Слухати

«Стало важче збирати на АТО, по ТБ кажуть, що війна закінчилася» — волонтер

24 жовтня 2015 - 19:18 69
Волонтери привезли бійцям АТО теплі речі та продукти на 50 тисяч гривень, а також речі, зібрані благодійниками з обмеженими можливостями

Волонтери організації «Допомога Армії України» з Києва привезли бійцям АТО теплий одяг, рукавички, шкарпетки, коліматорний приціл та продукти харчування. Хоча допомагати стає все важче, вони знайшли можливість закупити гуманітарки на 50 тисяч гривень, повідомляється у відео Військового телебачення України.

«Я не воюю, я не вмію воювати. Але хочеться допомогти їм, щоб їм було легше. Коли є усмішки на обличчях, то легше воювати», — говорить волонтер Віталій.

Вручили волонтери подарунки і від Антона Дубишина. Інвалід, громадський діяч і письменник, передав військовим харчі та власноруч написані книги. Приємною несподіванкою для одного з бійців, стали подаровані йому напередодні Дня народження торти.

«Ми зимову форму привезли, вже ж осінь закінчується. Непродувайки і непромерзайки. Хлопці дуже задоволені. Привезли продукти від людей інвалідів, Антона Дубішина та його друзів. Зараз набагато важче збирати на АТО, бо по телевізору кажуть, що війна закінчилася. Але ж хлопці стоять на позиціях. Вони хочуть їсти і замерзають», — розповідає волонтер Олег.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+