Слухати

У Генштабі розповіли, як голосуватимуть військові в зоні АТО

24 жовтня 2015 - 12:21
У зоні АТО 25 жовтня, в день проведення виборів будуть голосувати тільки ті військовослужбовці, які проходять службу за місцем прописки
У Генштабі розповіли, як голосуватимуть військові в зоні АТО / Новини на Громадському радіо

Про це повідомив офіційний представник Генерального штабу ЗСУ Владислав Селезньов, передає «Трібун».

«Відповідно до закону України про місцеві вибори, за місцевих депутатів можуть голосувати лише члени відповідних територіальних громад. Тобто, якщо військовослужбовець, який проходить службу в зоні АТО, є членом місцевої громади там, де він несе службу, то він голосує, якщо ж ні — то ні», — пояснив Селезньов.

На вибори підуть лише ті військові, місце проживання яких зареєстровано в місті, в якому він проходить службу.

Владислав Селезньов зазначив, що військовослужбовців строкової служби в зоні АТО немає.

«Строковики, що проходять службу за місцем проживання, матимуть 4-годинне звільнення для можливості участі в вибору», — додав Селезньов.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+