Слухати

У Луганську виставили на продаж квартиру у найвищій багатоповерхівці області

24 жовтня 2015 - 15:46
Об'ява з такою інформацією з'явилась на сайті OLX. Зазначена ціна — 340 000 гривень
У Луганську виставили на продаж квартиру у найвищій багатоповерхівці області / Новини на Громадському радіо

Наказом Міністерства юстиції України від 28 липня 2015 про внесення змін до наказу від 17 червня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо захисту прав громадян на території проведення антитерористичної операції» на території так званої «ЛНР» заблокована робота нотаріусів. Тобто офіційно на території Луганська оформити угоду купівлі-продажу нерухомості неможливо.

Втім, бажаючи якнайшвидше позбавитись нерухомості на неконтрольованих територіях Донбасу, люди вдаються до різних незаконних схем. Відповідно, всі угоди «купівлі-продажу» на тій території не є дійсними.

obyava.jpg

У Луганську виставили на продаж квартиру у обстріляній багатоповерхівці
У Луганську виставили на продаж квартиру у обстріляній багатоповерхівці
Авторські права: 
скрін з olx.ua

У липні 2014-го цей 25-поверхівка була обстріляна. Здали ж його в експлуатацію у березні того ж року. На початок бойових дій не всі квартири у ньому були продані, і навіть, не всі господарі, які придбали у ньому квартири, встигли переїхати до нової оселі.

Цей 25-поверховий будинок був зведений за будівлею захопленого бойовиками приміщення СБУ і вважається найвищою будівлею Луганської області. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+