Слухати

У столиці обстріляли авто екс-начальника ГСУ СБУ

24 жовтня 2015 - 12:38
У Києві невідомі обстріляли авто екс-начальника ГСУ СБУ Василя Вовка
У столиці обстріляли авто екс-начальника ГСУ СБУ / Новини на Громадському радіо

Про це він повідомив на своїй Фейсбук-сторінці.

За його словами це сталось за місцем його проживання у житловому масиві «Осокорки». Автомобіль обстріляли з обох сторін. Вовк зазначив, що систематично використовує цей автомобіль після звільнення з посади начальника Головного слідчого управління СБУ, а саме з 19 червня 2015 року.

Василь Вовк пише, що не сумнівається, що замах організував Вадим Рабінович і не відкидає більш тяжких злочинів щодо нього.

Екс-голова ГСУ СБУ вважає, що таку агресію викликали його «активна діяльність проти ворогів України, принципова, доказова, публічна позиція».

 

Cьогоді (24 жовтня 2015 року), вночі, за місцем мого проживання у місті Києві (житловий масив «Осокорки») було обстрілян…

Posted by Василь Вовк on 24 октября 2015 г.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+