Слухати

ЦВК поновлює вибори в Красноармійську за 3 години до закриття дільниць

25 жовтня 2015 - 17:10
ЦВК також зобов'язала Донецьку військово-цивільну адміністрацію та міську владу повідомити мешканцям міста про початок голосування
ЦВК поновлює вибори в Красноармійську за 3 години до закриття дільниць / Новини на Громадському радіо

Центральна виборча комісія зобов’язала Красноармійську міську територіальну виборчу комісію негайно передати бюлетені на виборчі дільниці й розпочати голосування в місті. Відповідну постанову ухвалили на засіданні ЦВК сьогодні. 

Цим рішенням Центрвибрчком скасував попередню ухвалу Красноармійської ТВК про те, що надруковані бюлетені не можуть бути використані на виборах.

«Дільничним виборчим комісіям, що здійснюють організацію підготовки і проведення виборів депутатів Красноармійської міської ради Донецької області та Красноармійського міського голови, одержати відповідні виборчі бюлетені та організувати голосування згідно з вимогами Закону України «Про місцеві вибори», — написано у постанові.

Також начальник Донецької обласної міліції В’ячеслав Аброськін на своїй сторінці Facebook повідомив про те, що у міськвідділ міліції звернувся голова Красноармійської МВК Олег Смаль з проханням забезпечити охорону при транспортуванні виборчих бюлетенів на виборчі дільниці і охорону громадського порядку в приміщеннях для голосувань.

Последняя информация по Красноармейску. В горотдел милиции обратился председатель Красноармейской городской избиратель…

Posted by Vyacheslav Abroskin on 25 жовтня 2015 р.

Нагадаємо, сьогодні в Красноармійську виборці не змогли проголосувати через зачинені дільниціТВК вирішила не передавати надруковані бюлетені виборчим дільницям, оскільки визнала їх недійсними.

У Центральній виборчій комісії відповідальність за зрив виборів у Маріуполі поклали на 11 членів міської виборчої комісії, які, за словами чільника ЦВК Михайла Охендовського, «безпідставно не приймають бюлетені та не передають їх до виборчих дільниць міста, чим, по суті, позбавляють маріупольців права проголосувати». Водночас у Центрвиборчкомі заявляють, що вибори в Маріуполі ще можуть відбутися, якщо МВК таки передасть бюлетені. Навіть якщо дільниці відкриють о 18:00, люди матимуть ще дві години на волевиявлення, запевнили в ЦВК.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+