Слухати

Міліція Луцька відкрила «гарячу лінію» для повідомлень  про порушення на виборах

25 жовтня 2015 - 13:13 55
Номер «гарячої лінії» ГУ МВС Волинської області для повідомлень про порушення виборчого законодавства (0332) 74-21-20

Про це повідомляється на сайті міліції Волині. Також прес-служба  повідомляє про перші порушення виборчого законодавства в області:

«У селі Язавні Ратнівського району спостерігач ОПОРИ зафіксував лише три виборчі стаціонарні скриньки, тоді як, відповідно до закону, передбачена мінімальна кількість – чотири.

Під час ранкового засідання виборчої комісії в селі Хоцунь Любешівського району зафіксовано відсутність бюлетенів у приміщенні ДВК. З’ясувалося, що документація зберігалася у сейфі, в приміщенні сільської ради та була переміщена на дільницю у присутності спостерігачів та правоохоронців.

На виборчій дільниці, що у селі Сирники Луцького району, спостерігач Громадянської мережі ОПОРА зафіксував агітаційний плакат, від кандидата у депутати до Волинської обласної ради від одного із партійних облосередків.

На одній із виборчих дільниць Луцька зафіксовано інформаційні матеріали від одного із кандидатів у депутати до Волинської обласної та Луцької міської рад. Крім того, неподалік цієї виборчої дільниці невідомі поширювали агітаційні матеріали з елементами «чорного піару» проти однієї із політичних партій.

Відомості належним чином зареєстровані в Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події. Триває перевірка», — йдеться в повідомленні прес-служби.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+