Слухати

Міліція розпочала перевірку щодо бездіяльності виборчкому Маріуполя

25 жовтня 2015 - 19:51
Як повідомляє прес-служба МВС в Донецькій області, із заявою про це в міліцію звернувся голова ЦВК Михайло Охендовський
Міліція розпочала перевірку щодо бездіяльності  виборчкому Маріуполя / Новини на Громадському радіо

За інформацією прес-служби Охендовський заявив про триваючу бездіяльність Маріупольської міської комісії Донецької області.  

«На думку голови ЦВК України, у діях окремих членів Маріупольської міської територіальної виборчої комісії можуть мати місце ознаки кримінального правопорушення, передбаченого статтею 157 Кримінального кодексу України (перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача).

Вказане звернення внесено в журнал Єдиного обліку заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події ГУМВС України в Донецькій області. Розпочато відповідну перевірку», — йдеться в повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, Маріупольський МВК відмовився приймати виборчі бюлетені, надруковані в друкарні газети «Приазовский рабочий». Таке рішення було прийнято через пошкоджені бюлетені, а також помилки в них. У результаті чого члени Маріупольського тервиборчкому звернулися до Центральної виборчої комісії з проханням перенести вибори. 

Сьогодні на прес-конференції голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив можливу дату місцевих виборів у Маріуполі та Красноармійську.

Нагадаємо, Маріупольський МВК відмовився приймати виборчі бюлетені, надруковані в друкарні газети «Приазовский рабочий». Таке рішення було прийнято через пошкоджені бюлетені, а також помилки в них. У результаті чого члени Маріупольського тервиборчкому звернулися до Центральної виборчої комісії з проханням перенести вибори

Сьогодні на прес-конференції голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив можливу дату місцевих виборів у Маріуполі та Красноармійську.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+