Слухати

«Ми покладаємося на міжнародний авторитет, який завоював український ЦВК» — Пайєтт

25 жовтня 2015 - 17:09 28
США підтримують позицію керівництва України провести вибори в Маріуполі

Про це посол США в Україні Джеффрі Пайєтт заявив журналістам на одній зі столичних виборчих дільниць.

«Вибори в таких містах, як Маріуполь, Краматорськ, Слов’янськ — це шанс України показати населенню Донбасу, що вони є частиною єдиного демократичного суспільства», — зазначив Пайєтт.

За його словами, США усіляко вітають заяву Президента України Петра Порошенка про необхідність проведення ретельного розслідування зриву виборів у Маріуполі і добитися, щоб мешканці міста змогли реалізувати свій демократичний вибір.

«Ми зараз очікуємо, що Центральна виборча комісія визначиться з тим, що сталося і які будуть подальші кроки. Ми покладаємося на серйозний міжнародний авторитет, який вже завоював український ЦВК», — сказав посол.

Донецька обласна військово-цивільна адміністрація заявила про скасування місцевих виборів 25 жовтня в Маріуполі і Красноармійську.

Президент Порошенко заявив на своїй сторінці у Facebook про необхідність розслідування обставин зриву виборів у Маріуполі.

 

 

Вважаю ситуацію по Маріуполю категорично неприйнятною!Доручив правоохоронним органам розслідувати ситуацію і дати оцінку. Вибори в Маріуполі мають бути проведені найближчим часом.#Маріуполь

Posted by Петро Порошенко on 25 жовтня 2015 р.

 

В той же час у МВС України заявляють про збір доказової бази щодо ситуації з виборчою документацією в Маріуполі і очікують, що Генеральна прокуратура підключиться до розслідування обставин події.

Про це сказав заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий в неділю на брифінгу в Києві.

«По Маріуполю ситуація досить складна. Так, факт такий є, бюлетені не були завезені на виборчі дільниці. Ми документально закріплюємо ці факти. Думаю, що і Генпрокуратура підключиться до цього процесу, щоб розібратися з ситуацією», — сказав він.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+