Слухати

На Київщині міліція затримала людей, які купували голоси по 300 гривень

25 жовтня 2015 - 18:38
У затриманих вилучено 8 тисяч гривень та списки прізвищ громадян з певними відмітками, - повідомляє прес-служба міліції Київської області

«У Вишневому, що на Київщині, співробітники Києво-Святошинського районного відділу міліції затримали чотирьох осіб, які здійснювали підкуп голосів за одного з кандидатів на посаду мера міста. 

Порушення закону виявили місцеві громадські активісти, які і повідомили до правоохоронного органу. Вони помітили, що в обумовленому місці до групи молодих чоловіків підходили сторонні люди і щось обговорювали.

Встановлено, що молодики, а ними виявилися два жителі столиці і два місцевих мешканці, платили по 300 гривень за один голос. Половину суми виборець отримував відразу. Після чого  у кабінці для голосування він робив відмітку у бюлетені напроти обумовленого кандидата в мери, фотографував на мобільний телефон позначку і отримував за це грошову винагороду вже у повному розмірі.

Наразі правоохоронці проводять перевірку, після проведення якої буде відкрите кримінальне провадження за ст.160  Кримінального кодексу України», — йдеться в повідомленні прес-служби.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+