Слухати

На одній з дільниць Ужгорода вибори можуть визнати недійсними

25 жовтня 2015 - 19:03
Вибори на дільниці №760 в Ужгороді можуть бути визнані недійсними
На одній з дільниць Ужгорода вибори можуть визнати недійсними / Новини на Громадському радіо

Про це «Громадському радіо« повідомила спостерігач Наталія Касим.

За її словами, одна зі скриньок, в яку виборці кидають бюлетені уже проголосувавши, виявилася погано прикрученою. «Щілина дуже широка. Така, що бюлетені можуть випасти. І саме вона на дільниці є найповнішою. Якщо виявиться, що в ній буде 10% бюлетенів від загальної кількості виборців, голосування на дільниці можуть визнати недійсним», – прокоментувала спостерігач. Наразі скриньку опломбовано. З’ясовуються обставини.

 Паралельно з голосуванням у всіх районах та містах Закарпаття працює регіональний екзит-пол, який проводить «Карпатський центр полінгових досліджень». Опитування проводиться на замовлення Комітету виборців України. Як повідомив кореспонденту «Громадського радіо» керівник «Карпатського центру полінгових досліджень» Федір Шандор, окремо вивчатимуться підсумки голосування за кандидатів на посади міських голів Ужгорода, Мукачева, Перечина, Хуста, Іршави, Чопа.

За інформацією голови Закарпатської окружної виборчої комісії Миколи Сличка, на Закарпатті – 807 виборчих дільниць, загальна кількість виборців – 954 524 осіб, з яких на дому голосують 14 471 виборець.

Ольга Павлова з Ужгорода для  «Громадського радіо« 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+