Слухати

На третю годину дня зареєстровано вже 342 порушення на виборах

25 жовтня 2015 - 15:50
Станом на 15 годину до органів внутрішніх справ надійшло 342 повідомлення про порушення виборчого процесу
На третю годину дня зареєстровано вже 342 порушення на виборах / Новини на Громадському радіо

Зареєстровано 36 фактів підкупу виборців: по 8 у Закарпатській області та м. Києві; 6 – у Полтавській; по 2 – у Донецькій, Одеській та Чернігівській; по 1 у Запорізькій, Київській, Кіровоградській, Рівненській, Сумській, Харківській та Черкаській обл.

Зареєстровано 5 фактів пошкодження виборцями своїх виборчих бюлетенів: 2 у Дніпропетровській; по 1 – у Одеській, Черкаській обл. та у м. Київі.

1 повідомлення про замінування виборчої дільниці у Хмельницькій області.

Зафіксовано 2 повідомлення про смерть на виборчій дільниці – у Київській та й Рівненській областях.

Станом на 15.00 ОВС внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за 3 фактами незаконного використання виборчого бюлетеня, голосування виборцем, учасником референдуму більше ніж один раз (ст. 158-1 ч.1) КК України у Волинській, Закарпатській та Хмельницькій обл.  Також зареєстровано 1 факт викрадання, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства (ст. 357 ч. 1) у Харківській обл.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+