Слухати

Працівникам погрожували і вони могли зробити помилки, — директор маріупольської типографії

25 жовтня 2015 - 16:44
Директор скандальної друкарні в Маріуполі розповів, що двадцять два бюлетені були зіпсовані випадково, через шум та погрози працівникам
Працівникам погрожували і вони могли зробити помилки, — директор маріупольської типографії  / Новини на Громадському радіо

Керівник типографії Микола Токарський заявив, що не виключає того факту, що зіпсовані бюлетені були провокацією, задля того щоб не допустити виборів в місті.

«Весь тиждень в друкарні було повно народу, шум і гам, — розповів Сегодня.ua Токарський. — І після того, як бюлетені були віддруковані, приміщення опечатано, раптом після відкриття дверей були виявлені ці 22 зіпсованих бюлетені. Вони нібито лежали на підлозі, хоча перед тим, як закрити приміщення, ми ретельно все перевірили. Не виключаю, що це провокація, тим більше що про це постійно говорили представники партій і громадських організацій, постійно перебували весь тиждень на підприємстві», — додав він.

Микола Токарський заявив, що його працівники могли допустити технічну помилку через халатність або через постійні втручання:

«Моїх працівників залякували, хапали за руки, вимагали показати посвідчення особи і погрожували в’язницею. Помилки були просто неминучі. Можливо, ситуація з цією метою і нагніталася», — вважає пан Токарський. —Ми надрукували близько 660 тис. бюлетенів. До участі в цьому процесі запрошувалися й інші друкарні, наприклад, у Києві та Запоріжжі, але вони були завантажені аналогічними замовленнями і тому відмовилися. Вибір припав на нас», — розповів директор поліграфічного підприємства.

Нагадаємо, Маріупольський МВК відмовився приймати виборчі бюлетені, надруковані в друкарні газети «Приазовский рабочий». Таке рішення було прийнято через пошкоджені бюлетені, а також помилки в них. У результаті чого члени Маріупольського тервиборчкому звернулися до Центральної виборчої комісії з проханням перенести вибори

Сьогодні на прес-конференції голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив можливу дату місцевих виборів у Маріуполі та Красноармійську.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+