Слухати

Станом на 12:00 явка на виборах по всій Україні складає 18,5%

25 жовтня 2015 - 15:13
Про це повідомляє мережа громадських активістів «ОПОРА»
Станом на 12:00 явка на виборах по всій Україні складає 18,5% / Новини на Громадському радіо

З’явилися перші дані стосовно явки виборців на місцеві вибори 2015 року. Згідно цієї інформації, найбільше проголосувало українців в центральних областях, найнижча явка — в західних. 

images-den_vyboriv_2015-nationwide-4-720x660.png

Інфографіка ГМ «ОПОРА»
Інфографіка ГМ «ОПОРА»

Так, зокрема, у центральних областях (Вінницька, Житомирська, Черкаська, Київська, Кіровоградська , Чернігівська, Сумська області та Київ) явка виборців – 20%, на Заході країни (Львівська, Івано-Франківська, Закарпатська, Тернопільська, Хмельницька, Рівненська, Волинська, Чернівецька області) – 16,6%, а на Сході (Донецька, Харківська, Луганська та Дніпропетровська області) – 18,6% та на Півдні (Одеська, Херсонська, Миколаївська, Запорізька області) – 18%. При цьому враховано похибку – 1,2%.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+