Слухати

У Чернівцях голоси виборців купують за 300 — 450 грн, — ОПОРА

25 жовтня 2015 - 17:59
На дільниці № 730506 в студентському містечку в Чернівцях було зафіксовано масове фотографування виборчих бюлетенів
У Чернівцях голоси виборців купують за 300 — 450 грн, — ОПОРА / Новини на Громадському радіо

В ході розмови з виборцями, які фотографували бюлетені, з’ясувалось, що за голосування за «потрібний» номер партії пропонувалось від 300 до 450 грн. Про це «Громадському радіо» повідомили у громадській мережі ОПОРИ.

Спостерігач громадянської мережі викликав міліцію. Складено акт про порушення, а виборців доправлено до райвідділку. Виборцями виявились студенти Чернівецького національного університету з юридичного, історичного та біологічного факультетів.

Студенти, яких вдалось опитати, голосували за партію «Рідне місто» та кандидата Ростислава Білика. Однак, причетність до підкупу сам кандидат спростовує.

«Ці люди, яких зафіксували — це проплачені люди. Я до цього відношення не маю, — зауважив Ростислав Білик в коментарі ОПОРі.

Кандидат також вказав, що це провокація, влаштована його конкурентами.

Як розповіли виборці, які фотографували бюлетені (один з них виявився ще й кандидатом до місцевої ради в Чернівецькій області від іншої політичної партії), їхній друг запропонував їм проголосувати за партію «Рідне місто», отримавши винагороду в сумі до 450 грн. Вони мали скидати фото бюлетеня на фоні свого паспорта з проставленою позначкою і відправляти через систему повідомлень Вайбер цьому другу, — йдеться у повідомленні.

u_chernivcyah_kupuyut_golosy.jpg

Фото бюлетню з паспортом та «правильною» позначкою
Фото бюлетню з паспортом та «правильною» позначкою

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+