Слухати

У декількох регіонах на дільницях недорахувались бюлетенів

25 жовтня 2015 - 13:37
Не вистачає бюлетенів на дільниці у місті Стрий Львівської області, у Черкасах, Київській та Чернівецькій області. Про це Комітет виборців України повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук
У декількох регіонах на дільницях недорахувались бюлетенів / Новини на Громадському радіо

У Стрию (Львівська область) на дільниці № 461 803 під час ранкового засідання виявили недостачу 100 бюлетенів на посаду міського голови. За словами голови Стрийської міської виборчої комісії, дільничній виборчій комісії були передані всі бюлетені, про що свідчить відповідний акт передачі-прийняття. Наразі з’ясовують обставини їхнього зникнення.

На дільниці №711 009 в місті Черкаси зникли 50 бюлетенів до обласної ради. Комісія наразі їх розшукує. На дільниці №231 153 на виборах до Київської обласної ради на 98 бюлетенів менше від потрібної кількості. На дільниці №730 547 у Чернівецькій області зникли 10 бюлетенів. Комісія не може пояснити, куди вони ділись, — йдеться у повідомленні.

КВУ: зафіксовано факти недостачі бюлетенівУ Стрию (Львівська область) на дільниці № 461 803 під час ранкового засідання…

Posted by КОМІТЕТ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ on 25 октября 2015 г.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+