Слухати

У Херсоні бабуся хотіла продати свій голос, аби в її будинку ввімкнули опалення

25 жовтня 2015 - 14:25
Жінці пояснили, що її бажання є кримінальним злочином і карається позбавленням волі
У Херсоні бабуся хотіла продати свій голос, аби в її будинку ввімкнули опалення / Новини на Громадському радіо

На виборчій дільниці №650 705 (Шуменський мікрорайон Херсона) зафіксований випадок «офіційного бажання» продати свій голос. Як повідомляє Інтерфакс, пенсіонерка написала заяву, що вона готова продати свій голос, щоб у неї вдома увімкнули опалення.

Крім того, з дільниці №650 764 (Таврійський мікрорайон Херсона) спостерігачі КВУ повідомляють про спробу виборця демонстративного знищення бюлетеня. Порвавши свій бюлетень на території виборчої дільниці у присутності інших виборців, громадянин заявив, що бюлетень є його власністю і він може робити з ним все, що захоче (насправді бюлетень є документом суворої звітності і його пошкодження є кримінальним злочином). З цього приводу також було складено акт про порушення.

За офіційною інформацією мерії Херсона, станом на 25 жовтня в обласному центрі теплоносій подано в 403 житлових будинки, що складає 34,9% від загальної кількості будинків з централізованим опаленням.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+