Слухати

У Котовську та Затоці вибори можуть визнати недійсними

25 жовтня 2015 - 15:23
В двох населених пунктах на Одещині вибори можуть не відбутись
У Котовську та Затоці вибори можуть визнати недійсними / Новини на Громадському радіо

Про це передає УНІАН посилаючись на голову Одеської обласної організації «Комітет виборців України» Анатолія Бойка. 

Він зазначив, що найбільш складна ситуація у Затоці Білгород-Дністровського району області, де дислокується тільки 1 виборча дільниця, але проходять вибори по 12 виборчих округах до Затоківської селищної ради і мера.

За словами Бойка, щодо Котовська є інформація, що там нібито додрукували додатковий тираж бюлетенів. Це перевіряється.

«Але вже достеменно відомо, що там неправильно пропечатали в бюлетенях номери виборчих дільниць — не вистачає двох останніх цифр, які проставлятимуть спеціальним штампом», — зазначив Бойко. Він пояснив, що ситуація дуже складна, тому що формально в Котовську бюлетені «невстановленого зразка».

Як повідомляв УНІАН, 20 жовтня Одеський окружний адміністративний суд зобов’язав виборчу комісію скасувати реєстрацію кандидата в депутати Затоцької селищної ради Олексія Донкоглова у зв’язку з його непогашеною судимістю.

У ніч на 25 жовтня були проштамповані всі бюлетені штампом «вибув». Однак, як повідомила голова Білгород-Дністровської міської виборчої комісії Тетяна Рачицька, вранці 25 жовтня Одеський апеляційний адміністративний суд задовольнив апеляцію кандидата.

«Суд постановив скасувати наше рішення про скасування його реєстрації. Ми вже проштампували бюлетені. Що тепер робити, ми не знаємо, чекаємо на роз’яснення ЦВК», — сказала Рачицька.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+