Слухати

У Краматорську зафіксували підкуп виборців

25 жовтня 2015 - 17:42
Сьогодні протягом дня громадські спостерігачі і правоохоронці фіксують порушення та інші аспекти проведення місцевих виборів на Донеччині
У Краматорську зафіксували підкуп виборців / Новини на Громадському радіо

У Краматорську правоохоронці зафіксували підкуп виборців. Про це «Громадському радіо» розповіла начальник управління зі зв’язків з громадськістю обласного МВС Наталя Шимон:

«Сегодня на одном из избирательный участков Краматорска сотрудники милиции задокументировали факт подкупа граждан. Данный вид преступления в Уголовном кодексе Украины отражен в ст. 160. В одной из кабинок для голосования гражданин, который пришел на выборы, сделал фото бюллетеня. Избиратель объяснил сотрудникам, что телефон ему дал некий неизвестный мужчина, который предложил денежное вознаграждение за то, что человек поставит отметку напротив определенной партии. Сотрудники милиции обнаружили еще несколько фотографий с бюллетенями».

Спостерігачі фіксують низький рівень явки виборців по Донецькій області. Цьогорічна явка є нижчою за попередні місцеві вибори.

Ірина Гречана з Краматорська для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+