Слухати

В Одесі після виборів на Чубакку і Дарта Вейдера чекає адміністративний суд / Новини на Громадському радіо

В Одесі після виборів на Чубакку і Дарта Вейдера чекає адміністративний суд

25 жовтня 2015 - 14:28
Як повідомляють в управлінні МВС на Одещині, патрульні затримали Чубакку за непокору правоохоронцям. Дарта Вейдера звинувачують у порушенні ПДР і відсутність документів на транспортний засіб

Офіційна точка зору міліції викладена на сайті Головного управління Міністерства внутрішніх справ на Одещині. Зокрема у повідомленні сказано:

«Сьогодні по вул. Академіка Глушко, 1-г біля школи, де знаходиться виборча дільниця, на автомобілях прибули один із кандидатів у мери Дарт Вейдер з Чубаккою та іншими персонажами відомого серіалу. Вони перекрили рух на вулиці і влаштували концерт на підтримку свого кандидата».

За словами прес-служби ГУМВС, співробітники міліції попросили у Чубакки пред’явити документи на автомобіль, на що той «просто ігнорував правоохоронців і продовжив фотографуватися з перехожими».

Після цього персонажа «Зоряних воєн» затримали. На нього оформили протокол за ст. 185 (злісна непокора співробітнику міліції) Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП). Матеріали передані до суду.

При цьому відносно Дарта Вейдера оформлені протоколи за статтями 122 (порушення правил дорожнього руху) і 126 (керування транспортними засобами особами, які не мають відповідних документів або не пред’явили їх для перевірки) КУпАП.

Як повідомляє одеське видання «Думская», щоб затримати Чубакку знадобилось четверо представників міліції. 

Крім того, Вейдера не змогли знайти в списках на його дільниці. В інших членів родини темного володаря — принцеси Леї та Люка — проблем при голосуванні не виникло.

«Це свідчить про масштабні фальсифікації. Комусь дуже не хочеться, щоб перемогли гідні», — заявив пан Вейдер.

picturepicture_86 145 733 132 203_68 488_0.jpg

Дарт Вейдер на виборах в Одесі
Дарт Вейдер на виборах в Одесі
фото Думская

Один з конкурентів Дарта Вейдера також повідомив «Думской», що кандидат від темних сил агітував на дільниці. Володар ситхів спростовує.

Найбільшу популярність кандидати від «Інтернет партії України» мають серед тих, хто поки що не досяг виборчого віку.

picturepicture_21 708 862 132 199_36 751.jpg

«Інтернет партія України» на виборах в Одесі
«Інтернет партія України» на виборах в Одесі
фото Думская

У місцевих виборах в Одесі приймають участь 44 Дарта Вейдера та один Магістр Йода. Зокрема, у списку присутні відразу 15 Дартів Володимировичів Вейдеров, шість Дартів Миколайовичів Вейдеров, четверо Дартів Олександровичів і одна Дарта Олександрівна.

Дарти Вейдери уже брали участь у кількох попередніх виборах, висуваючись на різні посади. Для цього кілька людей міняли свої паспортні дані і брали ім’я Вейдера замість справжніх імен та прізвищ. Наприклад, на президентські вибори 2014 року висувався Дарт Вейдер, який при народжені отримав ім’я Віктор Шевченко. Він народився у Білорусі, під Гомелем, живе у Києві і на момент висування працював елктриком у Київському національному інституті харчових технологій.

Раніше в Одесі відкрили пам’ятник Дарту Вейдеру. Основою для роботи скульптора Олександра Мілова став колишній пам’ятник Володимиру Леніну.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+