Слухати

В Ужгороді на дільницях роздають візитівки-підказки

25 жовтня 2015 - 14:48
На кількох виборчих дільницях Ужгорода зафіксовано порушення Закону «Про місцеві вибори», відповідно до якого заборонено проводити агітацію в день голосування
 В Ужгороді на дільницях роздають візитівки-підказки / Новини на Громадському радіо

Людям, які прийшли на дільниці, роздають візитівки-підказки, на яких зазначені прізвища і номери кандидатів від партії «Відродження». Молодики спортивної зовнішності, які перебувають поблизу дільниць, спочатку спілкуються з виборцями, а потім дають візитівки. Про це повідомляє кореспондент «Громадського радіо» Ольга Павлова.

vizytivky_0.jpg

Візитівки, що роздають виборцям
Візитівки, що роздають виборцям

Такод в Ужгороді голова комісії на виборчій дільниці №764 вигнала спостерігачів під час проведення наради з членами ДВК та запропонувала їм стежити за процесом у дверну щілину.

«Глава комісії вигнала спостерігачів без пояснення причин, прокоментувавши, що якщо спостерігачі хочуть, вони можуть стежити в дверну щілину. Цей виборчі дільниця відкрилася із запізненням, до 8.17 години ранку», — розповіла кореспондент Ольга Павлова.

Вона також додала, що в селі Кошельово в Хустському районі, вранці перед відкриттям виборчих дільниць виявилася нестача бюлетенів.

«Кількість бюлетенів для голосування за посілкового голову менше необхідного. Склали акт про порушення, а ділянка відкрили із запізненням», — рассказала кореспондент «Громадського радіо».

Нагадаємо, в Ужгороді затримали жінок, яких підозрюють у скупці голосів.

Ольга Павлова з Ужгороду для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+