Слухати

В Ужгороді затримали жінок, яких підозрюють у скупці голосів

25 жовтня 2015 - 12:22
Двох молодих жінок затримали в Ужгороді. Причиною затримання стали списки виборців, в яких вони робили спеціальні позначки
В Ужгороді затримали жінок, яких підозрюють у скупці голосів / Новини на Громадському радіо

Сталося це у одному з кафе, що територіально знаходиться між двома виборчими дільницями. Таким чином, дівчат підозрюють у скуповуванні голосів. Про це повідомляє кореспондент «Громадського радіо» Ольга Павлова.

Людина, яка викликала правоохоронців заявила, що «в руках дівчат на трьох листках формату А4 були списки виборців по вулиці Можайського. Усього — до 200 осіб». У ці хвилини дівчата дають пояснення на місці події і стверджують, що спискивони знайшли на вулиці поблизу Закарпатської облдержадміністрації.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+