Слухати

Дніпропетровців під час виборів підкуповували і змушували голосувати двічі

26 жовтня 2015 - 18:14
Таку інформацію «Громадському радіо» надав голова правління Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» Станіслав Жолудєв
Дніпропетровців під час виборів підкуповували і змушували голосувати двічі / Новини на Громадському радіо

«Диапазон нарушений по Днепропетровску был очень широкий — это и карусели, и подкуп в день голосования в разной форме — начиная от от 500 гривен, которые раздавали на жилмассиве Западный за определенную партию или кандидата, и заканчивая продуктовыми наборами, медикаментами, предоставлением хлебобулочных изделий», — зазначив Жолудєв.

stanislav_zholudiev_0.jpg

Станіслав Жолудєв
Станіслав Жолудєв

Крім того, очільник «Комітету виборців України» розповів про зафіксовані членами організації, яку він представляє, випадки, коли бюлетень видавався одній людині двічі:

«Особенно часто такие случаи происходили в лечебных, стационарных учреждениях, где присутствовали так называемые «спецучастки», — розповів Станіслав Жолудєв.

За його словами, виборці отримували бюлетень спочатку на дільниці, яка сформована в цьому закладі, а потім до них привозили урни з дільниць, за якими виборці були закріплені. Таким чином, деякі хворі голосували вдруге.

Серед виявлених порушень Станіслав Жолудєв окремо відзначив зайві протоколи, які залишалися без нагляду у міській виборчій комісії, масові уточнення протоколів без перерахунку бюлетенів, а також підозрілі форми організації людей:

«Мы отметили определенные скопления сил: это были и молодые люди спортивной наружности, и пожилые люди, которые стояли в каких-то общностях, в очередях, и что-то организованно получали. Налицо организация людей по каким-то признакам с целью каких-то действий по влиянию на избирательный процесс».

Нагадаємо, що раніше речник Дніпропетровської обласної міліції Олексій Щербатов повідомив, що у Дніпропетровську порушень на місцевих виборах було більше, ніж на президентських.

Маргарита Кримова з Дніпропетровська для »Громадського радіо».

Більше подробиць дивіться на відео наших колег з «Громадське ТБ Дніпро».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+