Слухати

Максимальна явка виборців по Україні зафіксована на Тернопільщині

26 жовтня 2015 - 06:20
Статистику по кількості виборців, які отримали бюлетені на виборчих дільницях, оприлюднили в ЦВК. Згідно інформації Центрвиборчкому найбільший показник по явці у Тернопільщини – 56,5%.
Максимальна явка виборців по Україні зафіксована на Тернопільщині / Новини на Громадському радіо

Найменше всього виборців приходило на виборчі дільниці на Донеччині – 31,65 %. В середньому по Україні явка дорівнює 46,62 %. Виборчі бюлетені на дільницях отримали 13 млн 780 тис українців.

Нагадаємо, за інформацією Комітету виборців України, окрім мешканців окупованих територій ще майже 13 млн українців не змогли прийняти участь в цих виборах. Права голосу позбавлені майже 1,5 млн переселенців, трудові мігранти, які працюють за кордоном, бійці, які воюють на Сході та міліція, яка охороняла порядок в цей день. 

Також на Донеччині та Луганщині багато людей не змогли проголосувати на цих виборах через та прийняті заздалегідь рішення не проводити вибори на деяких вже звільнених територіях. Зокрема, у виборах взагалі не приймали участь жителі Бахмуту та Костянтиновки. 

Крім того, вже в день голосування  перенесли дату виборів в Маріуполі і Красноармійську та через багато порушень визнали недійсними вибори у Сватово. За підрахунками громадських спостерігачів від донецького «КВУ», через зрив виборів у Маріуполі та Красноармійську, більше третини виборців Донеччини позбавлені права голосу.

Вже після завершення виборів нардеп від БПП Сергій Алєксєєв повідомив УНН, що вибори в Лисичанську визнані недійсними.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+