Слухати

На Волині під час виборів зникали бюлетені і не припинялась агітація

26 жовтня 2015 - 07:25
У Волинській області протягом дня громадянська мережа ОПОРА зафіксувала низку порушень, які стосувалися агітації в день виборів, чорного піару та зникнення бюлетенів
На Волині під час виборів зникали бюлетені і не припинялась агітація / Новини на Громадському радіо

Як розповіла журналісту  «Громадського радіо» координаторка ОПОРИ Людмила Хомич, в деяких районах області — зокрема у Ковелі і Ковельському районі кандидати приносили начебто інформативні плакати про них.

«Насправді це ж передвиборча агітація. бо в законі такого не прописано. Тому їх зобов’язали забрати і познімати ці плакати», — розповіла Людмила Хомич.

 Так, в Турійському районі Волинської області на одну із дільниць виборців привезли автобусом.

Грішили і в області тим, що поширювали чорний піар на кандидатів.

«Проти кандидата в мери від «УКРОПу» у Ковелі поширювали чорний піар і взагалі проти «УКРОПу», — зазначила Людмила.

За словами Людмили, на деяких дільницях пропадали і бюлетені. Відповідно відразу спостерігачі ОПОРи викликали міліцію та складали протоколи.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+