Слухати

В Берегові на дільниці вилучили список підкуплених виборців

26 жовтня 2015 - 07:20
Після прибуття міліції одна з членів комісії намагалася позбутися списку. Крім того один з виборців на дільниці дізнався, що за його адресою приписано ще 5 незнайомців
В Берегові на дільниці вилучили список підкуплених виборців / Новини на Громадському радіо

В Берегові на дільниці №665, що знаходиться у школі-інтернаті по вулиці Гагаріна, у одного з членів комісії було виявлено альтернативний список виборців. У нього член комісії вносила прізвища людей, які проголосували за попередню фінансову винагороду. На місце події викликали міліцію, але жінка, побачивши правоохоронців, розірвала листок. Правоохоронці склали акт та провели обшук особистих речей порушниці.

Крім того, в Берегові на виборчій дільниці №675 бюлетені видавали людям, дані в паспорті у яких не збігалися із тими, що зазначені у списках. В першу чергу це стосується написання прізвищ та імен виборців, — повідомила наш кореспондент Ольга Павлова. 

Чоловік з Берегова на дільниці дізнався, що в його квартирі приписані ще 5 невідомих йому людей, розвопвів телефонному коментарі кореспонденту «Громадського радіо» Олександр Цанько, мешканець Берегова. Каже, прийшов на виборчу дільницю, аби проголосувати, і зі списку виборців дізнався, що в його квартирі приписані люди, яких він не знає.

«У моїй квартирі по вулиці Булудянського, 2 приписані я і моя донька. А сьогодні я виявив, що її в списках виборців нема, натомість є п’ятеро якихось невідомих мені людей», – сказав він.

За словами пана Олександра, він вважає таку ситуацію нічим іншим, як брудною виборчою технологією і водночас переймається, чи не став він жертвою квартирних махінацій. Тому чоловік звернувся в міліцію. Складено відповідний акт. Деталі з’ясовуються.

Приблизно о 19 годині у Берегові на одній з дільниць самоусунувся голова комісії Андрій Носенко. Там було зафіксовано ряд порушень. Зокрема й те, що виборцям видавали бюлетені, хоча їх приписка і навіть імена чи прізвища не співпадали із тими, що були у списках. Там заговорили про можливість визнання виборів недійсними, але поки що голова окружної виборчої комісії в Закарпатті цю інформацію не підтвердив. В своєму коментарі він зазначив, що недійсними можуть бути визнані вибори на інших двох дільницях.

Ольга Павлова з Ужгорода для «Громадського радіо» 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+