Слухати

Формула виборів на Донбасі = українські закони + політичний плюралізм + свобода ЗМІ

27 жовтня 2015 - 20:48
На переговорах у Мінську українська сторона презентувала своє бачення місцевих виборів на зайнятій бойовиками частині Донбасу
Формула виборів на Донбасі = українські закони + політичний плюралізм + свобода ЗМІ / Новини на Громадському радіо

Про це «УП» заявив представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи Роман Безсмертний:

«Наше бачення виборів: необхідно застосовувати вже існуючий закон про місцеві вибори, з можливими корекціями, які можуть бути або внесені до нього, або затверджені окремим законом про особливості застосування і поширюватиметься на окуповані території», — пояснив Безсмертний.

Також українська сторона наполягає на тому, що виборчий процес повинен включати в себе свободу ЗМІ, політичний плюралізм і поновлення дії на окупованих територіях українських політичних партій. За словами Романа Безсмертного, інші учасники переговорів поки не висловилися з приводу цих пропозицій Києва.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо» перемовини у гуманітарній підгрупі призвели до домовленостей до кінця тижня звільнити 10 українських полонених.

Наступний раунд переговорів Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації в Україні пройде в Мінську 17 листопада. Про це повідомив сьогодні журналістам спецпредставник ОБСЄ в контактній групі Мартін Сайдік. Як повідомив раніше голова делегації «ДНР» на переговорах Денис Пушилін Денис Володимирович, календарний план переговорів контактної групи розписаний до кінця року. Заплановані зустрічі Контактної групи на 20, 27 жовтня, 17, 24 листопада та 8, 15 і 22 грудня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+