Слухати

Керівництво СММ ОБСЄ звільнило російського представника місії за непристойну поведінку

27 жовтня 2015 - 20:54
Така інформація розміщена на сторінці організації у Фейсбуці
Керівництво СММ ОБСЄ звільнило російського представника місії за непристойну поведінку / Новини на Громадському радіо

За офіційною версією через те, що він як представник міжнародної організації дозволив собі гуляти центром міста напідпитку.

Речник ОБСЄ в Україні Майкл Боцюрків наголосив — за непристойну поведінку пробачення не буде жодному із членів їх команди.

«Було б несправедливо, якби цей інцидент з однією людиною кинув тінь на 590 міжнародних спостерігачів», — заявив речник.

 

Після інциденту із неналежною поведінкою одного зі спостерігачів у Сєвєродонецьку минулого тижня, Спеціальна моніторинго…

Posted by OSCE SMMU — Special Monitoring Mission to Ukraine on 27 октября 2015 г.

Втім, журналісти ТСН стверджують, що на власні очі бачили, як у вільний від патрулювання час, чоловік агітував за «руський мир».  

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+