Слухати

У Києві презентували конкурс архітектурних проектів для відновлення Донбасу

27 жовтня 2015 - 19:12 169
Конкурс «Відновимо Донбас разом» був оголошений серед молодих архітекторів і дизайнерів у п'яти номінаціях

Про це повідомляють «Вести».

Сьогодні Київському національному університеті будівництва і архітектури відбулася презентація конкурсу архітектурних проектів «Відновимо Донбас разом».

«Своєю презентацій ми хочемо запропонувати молодим українським архітекторам взяти участь у нашому конкурсі на краще архітектурне рішення з відновлення зруйнованої інфраструктури Донбасу. Адже не секрет, що більш ніж за рік бойових дій зусилля держави в питанні відновлювальних робіт у регіоні виявилися малоефективними», — розповіла керівник ініціативи «Відновлення Донбасу» Олена Петряєва.

За підрахунками експертів, через бойові дії на Донбасі пошкоджено або повністю зруйновано більше 20 тисяч житлових будинків, майже 1000 освітніх установ, більше 200 об’єктів охорони здоров’я і більше 200 культурних і спортивних об’єктів.

За перший день презентації, яка триватиме тиждень, заявки на участь у конкурсі подали п’ятьох студентів-архітекторів.

Конкурс «Відновимо Донбас разом» був оголошений серед молодих архітекторів і дизайнерів у п’яти номінаціях: житло для переселенців, об’єкти культури, об’єкти охорони здоров’я, об’єкти освіти і житловий будинок для багатодітної сім’ї / дитячого будинку сімейного типу.

У кожній з номінацій будуть визначені проекти-переможці, автори яких отримають приз у розмірі 10 тис. гривень, а також два спеціальні призи. Найбільш яскраві з робіт будуть запропоновані для реалізації органам влади та інвесторам. Створення бази таких проектів стане основою для масштабних будівельних робіт в Донецькій і Луганській областях. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+