Слухати

В «ЛНР» заявили, що українське ТБ там буде, якщо показуватиме «правду»

27 жовтня 2015 - 10:25
Тим часом, в Луганську заманюють клієнтів пропозиціями підключити супутникове телебачення з російськими та українськими каналами
В «ЛНР» заявили, що українське ТБ там буде, якщо показуватиме «правду»  / Новини на Громадському радіо

Українські телеканали зможуть працювати в «ЛНР», якщо будуть показувати правдиву картину того, що відбувається в «Республіці», а не займатися відвертими провокаціями. Про це сьогодні на прес-конференції заявив лідер бойовиків Ігор Плотницький.

Так він прокоментував повідомлення українських ЗМІ про відновлення мовлення низки українських телеканалів і радіостанцій на частині території «ЛНР», пише сепаратистський сайт.

«У них есть шанс работать, правдиво отображая то, что на самом деле происходит. Мы не будем запрещать, если это будет правдой», — заявив він.

Тим часом, в Луганську пропонують підключити супутникове телебачення з російськими та українськими каналами. 

В оголошенні, виставленому в повідомленні в соцмережі, вказується, що пропонують підключити пакет зі 150 українськими та російськими каналами, а також понад 500 міжнародними. 

1223.png

Оголошення в ВК
Оголошення в ВК

 

Тим часом Дмитро Тимчук повідомляє, що в результаті моніторингу мовлення «ЛНР», були виявлені трансляції таких українських каналів: К1, К2, EVRO NEWS, М1, ДОНБАСС (Антрацит, м.Красный Луч), Первый Национальный (Алчевск), ЛОТ (восточные кварталы Луганска, Станично-Луганский район). За його словами, одночасно «радою міністрів ЛНР» направлено лист в Мінкомзв’язку РФ з проханням встановлення на території «ЛНР / ДНР» додаткових потужних телевізійних передавачів з метою трансляції російських телеканалів на частотах, за якими транслюється українське ТБ.

 

По оперативным данным группы ИС, руководство террористических организаций на территории оккупированных районов Донбасса …

Posted by Дмитрий Тымчук on 27 жовтня 2015 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+