Слухати

В Одесі члени дільничних комісій винесли з дільниць печатки

27 жовтня 2015 - 11:05
Члени дільничних комісій №511152 і 511084 винесли за межі своїх дільниць печатки, і оформлювали протоколи прямо в холі територіальної виборчої комісії Київського району Одеси
В Одесі члени дільничних комісій винесли з дільниць печатки  / Новини на Громадському радіо

Члени дільничних комісій №511 152 і 511 084 заповнювали уточнені протоколи підрахунку голосів прямо в холі територіальної виборчої комісії Київського району Одеси.

Про це повідомили спостерігачі Одеської обласної організації Комітету виборців України і ОПОРИ, пише Думская.нет.

За даними спостерігачів, члени комісій зізналися, що вони усвідомлюють, що порушують закон «Про місцеві вибори», і все одно продовжували заповнювати протоколи. Спостерігачі склали акти про правопорушення.

Таке ж порушення зафіксували вчора спостерігачі КВУ та ОПОРИ в Малиновському районі де делегація комісії привезла з собою печатку і теж використовувала її.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+