Слухати

Адвокати під СІЗО вимагали забезпечення своїх прав на професійну діяльність

28 жовтня 2015 - 15:14
Адвокати підкреслюють, що слідство має постійний доступ до їхніх підзахисних, а вони ні
Адвокати під СІЗО вимагали забезпечення своїх прав на професійну діяльність / Новини на Громадському радіо

Київські адвокати влаштували акцію під Лук’янівським СІЗО, про порушення їх прав на захист своїх підзахисних. Про це говориться в сюжеті програми «События» на каналі «Україна».

Адвокати жаліються, що, щоб потрапити до своїх підзахисних, їм необхідно пройти 8 пунктів контролю, зокрема, й спеціальну рамку, яка має шкідливе випромінювання.

«Це безпідставно, жодним правовим актом така кількість контролю не передбачена. Чому адвокат мусить проходити через рентген кожен день? Це впливає і на здоров’я», — Леонід Шалімов.

Правники просять організувати можливість спілкуватися  адвокатам з підозрюваними через Інтернет. І підкреслюють, що слідство має постійний доступ до їхніх підзахисних, а вони ні. 

«Сьогодні слідство може безперешкодно потрапити в СІЗО. Здійснити тиск на клієнта. Адвокат через 5 днів дізнається, що підзахисний щось підписав», — Леонід Шалімов.

Тетяна Монтян на своїй сторінці у Фейсбук опублікувала фото з акції адвокатів під СІЗО. Адвокати вимагають забезпечити їх правом на захист

Раніше активістка Тамара Шевчук на своєму Фейсбук виставила фоторепортаж з Лук’янівського СІЗО.

Сьогодні разом з людьми хорошої волі проводили інспекцію по «політичних» камерах та загальних установах в Лук»янівському…

Posted by Tamara Shevchuk on 19 жовтня 2015 р.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+