Слухати

Бойовику, затриманому в Костянтинівці, загрожує довічне ув’язнення / Новини на Громадському радіо

Бойовику, затриманому в Костянтинівці, загрожує довічне ув'язнення

28 жовтня 2015 - 18:56
Співробітники карного розшуку Костянтинівського міськвідділу міліції затримали чоловіка 1960 р.н., який торік брав участь у чергуваннях на блокпостах, організованих бойовиками у місті

Про це «Громадському радіо» розповів прес-офіцер Констянтинівського міського відділу міліції Павло Д’яченко. «Працівники карного розшуку Костянтинівській міліції встановили та затримали чоловіка, який у період, коли місто було в окупації, брав участь у незаконному збройному формуванні та ніс службу на блок-посту з вогнепальною зброєю в руках. Як він каже, зброя у нього в руках було, але він його не застосовував і не використав. Звичайно, це належить з’ясувати слідчим і оперативникам його дії: що він виконував і що ні».

boyovyk_0.jpg

Бойовик, затриманий у Констянтиновці
Бойовик, затриманий у Констянтиновці
Громадське радіо


Під час проведення оперативних заходів встановили місцеперебування чоловіка, який довго переховувався в Росії та на території України повернувся додому, — пояснив майор Павло Дьяченко.

«Після звільнення міста даний чоловік, щоб уникнути відповідальності й не бути затриманим правоохоронними органами, він переховувався як на території України, так і на території сусідньої держави. Проте нещодавно життєві обставини змусили його повернутися назад в місто. Ця інформація стала відома оперативникам Костянтинівського міськвідділу, вони її перевірили, і даний чоловік був затриманий за місцем проживання».

Цей чоловік на відміну від інших бойовиків у розшуку не перебував, раніше до адміністративної та кримінальної відповідальності не притягувався. Торік взяв зброю до рук через ідейні переконання. Нині вирішується його подальша доля — наразі ідеться про притягнення до відповідальності за ст.258, ч.3 — терористична організація. За це чоловік може отримати довічне ув’язнення.

Наталя Поколенко з Донеччини для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+