Слухати

Черга на КПВВ «Зайцево»: чотириста метрів за чотири години

28 жовтня 2015 - 12:12
Щоб потрапити до України через контрольний пункт в'їзду-виїзду «Зайцево», потрібно простояти у черзі кілька днів. Про це «Громадському радіо» розповіла мешканка Луганська
Черга на КПВВ «Зайцево»: чотириста метрів за чотири години / Новини на Громадському радіо

Жінка виїхала з міста о 5.15 ранку. Близько 6.45 вона вже була у Горлівці. Біля ринку вона потрапила у «пробку». За чотири години їй вдалося просунутися уперед на чотириста метрів. Хоча, як розповіли їй інші люди, які стоять у черзі, може бути й таке, що за годину чергу взагалі не просунеться:

«Люди нічого пояснити не можуть. З «ДНР-івською» стороною ми поговорити не змогли. Просто люди кажуть, що сьогодні змогли пройти ті, хто стоять у черзі з понеділка. Черга від «ДНР-івського» блокпосту — півтора кілометра, за ним — такий же «ДНРовскій» блокпост і там така ж «пробка» і за ним до українського блокпоста «пробка» в п’ять кілометрів».

За словами луганчанки, вона порахувала, якщо черга просуватиметься такими темпами, то їй доведеться ночувати серед поля. Сьогодні жінка повернутися додому і завтра буде міркувати над іншими маршрутами до України.

Раніше ми вже повідомляли про багатокілометрові черги на КПВВ «Зайцево». Зокрема, 25 жовтня через неоганізованість процесу пропуску серед поля ночували сотні людей, яким не вдалось перетнути зазначений контрольний пункт в’їзду-виїзду

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+