Слухати

Обмін полоненими може відбутися у найближчі години, — СБУ

28 жовтня 2015 - 10:18
У СБУ сподіваються, що обмін полоненими на Донбасі у форматі 11 на 9 може відбутися у найближчі години
Обмін полоненими може відбутися у найближчі години, — СБУ / Новини на Громадському радіо

Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» сказав радник голови СБУ Юрій Тандіт.

«З 5 жовтня діє міжвідомчий центр, який очолив полковник СБУ. Ми його створили для того, щоб прискорити визволення наших хлопців. Сподіваюся, що вже найближчими годинами відбудеться звільнення», — повідомив Юрій Тандіт.

При цьому він не назвав, хто саме серед полонених буде звільнений.

«Ми віддаємо всіх, кого можна віддавати законно. Ми не говоримо про це відкрито. Підготовлені люди, які ми можемо віддавати. Ми чекаємо, що РФ теж робила все, щоб наші хлопці були звільнені. Там є різні люди, це люди, які перебували в статусі заручників…», — розповів Тандіт.

Крім того, він додав, що переговори по звільненню полонених тривали близько місяця.

27 жовтня уповноважений президента України з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко повідомила, що до кінця тижня буде проведена операція з обміну 10 полонених українців. Пізніше в Мінську повідомили про обмін полоненими на Донбасі у форматі 11 на 9.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+