Слухати

Печатка, яка зникла в ужгородській ДВК, знайшлася в туалетному бачку

28 жовтня 2015 - 13:03
Наразі печатку передали працівникам УМВС України в Закарпатській області як речовий доказ, оскільки за фактом її зникнення порушено кримінальну справу
Печатка, яка зникла в ужгородській ДВК, знайшлася в туалетному бачку / Новини на Громадському радіо

Печатка, яка зникла в ніч підрахунку голосів на дільниці №746 в Ужгороді, знайшлася. Про це кореспонденту «Громадського радіо» повідомив Ростислав Бегеш — один з кандидатів, який балотувався в Ужгородську міську раду по цьому округу.

«Печатку нарешті знайшли. В туалетному бачку. Але що дивно, раніше теж там дивилися, і її не було. Тож, ймовірніше, її підкинули», — зазначив Ростислав Бегеш. Також він додав, що виявлена печатка була пошкодженою. 

Наразі печатку передали працівникам УМВС України в Закарпатській області як речовий доказ, оскільки за фактом її зникнення порушено кримінальну справу.

Бюлетені з протоколами досі знаходяться на руках в членів ДВК. Виборча дільниця №746 — єдина в Ужгороді, яка не передала результати голосування у міську ТВК

Раніше «Громадське радіо» повідомляло, що практично дві доби 16 членів дільничної виборчої комісії №746 в Ужгороді не виходили за межі дільниці через зниклу печатку та неможливість затвердити результати виборів.

Ольга Павлова з Ужгорода для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+