Слухати

Щоб потрапити до Станиці Луганської, простояв у черзі сім годин, — луганчанин

28 жовтня 2015 - 17:44
Щоб потрапити з тимчасово непідконтрольного Україні Луганська до української Станиці Луганської луганчанин простояв у черзі сім годин
Щоб потрапити до Станиці Луганської, простояв у черзі сім годин, — луганчанин / Новини на Громадському радіо

Про це він розповів журналісту «Громадського радіо».

За його словами, він став у чергу о сьомій годині ранку. Думав, що за три години перетне пішохідний перехід та стояти довелось сім годин.

Черга станичан, хто хоче потрапити до Луганська значно менше, ніж черга бажаючих опинитись у Станиці.

Чоловік говорить, що 70 відсотків цих людей їдуть, щоб купити продукти за українськими цінами и 30 — зустрітись з родичами чи вирішити інші питання в Україні.

«Ні від вітру, ні від дощу ніде сховатися. пописати теж ніде. з дітьми пропускають без черги», — розповідає луганчанин.

Ситуація ускладнювалась тим, що більшість людей зі сторони Луганська не мають перепусток. Правоохоронці відмовляли їм у перетині кордону, через це виникали суперечки і черга просувалась дуже повільно.

Вчора між Станицею Луганською і Луганськом запрацював перший пішохідний перехід на Луганщині. Щоб перетнути, його потрібно оформлювати електронну перепустку.

Також сьогодні луганчанка повідомила «Громадському радіо», що перетнути лінію розмежування на КПВВ «Зайцево» практично неможливо: за чотири години черга просунулась на чотириста метрів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+