Слухати

У МВС доповіли Міжнародному кримінальному суду про 400 порушень правоохоронців на Майдані

28 жовтня 2015 - 12:32
З боку правоохоронців виявлено більше 400 правопорушень. Кілька кримінальних проваджень вже направлено до суду для ухвалення остаточного рішення
У МВС доповіли Міжнародному кримінальному суду про 400 порушень правоохоронців на Майдані / Новини на Громадському радіо

У Міністерстві внутрішніх справ України відбулась зустріч з делегацією Міжнародного кримінального суду, на ній йшлося про поточний стан розслідування українськими правоохоронними органами подій навколо Майдану, а також злочинів проти людяності та воєнних злочинів у рамках поданої Україною другої заяви про визначення юрисдикції Міжнародного кримінального суду. Про це сьогодні, 28 жовтня, повідомляє прес-служба МВС України.

З керівником підрозділу з питань аналізу ситуації Служби прокурора Міжнародного кримінального суду Емеріком Рож’є провів зустріч перший заступник начальника Головного слідчого управління МВС України Юрій Педос.

Він, зокрема, відзначив, що створено спільну робочу групу Міністерства внутрішніх справ України та Генеральної прокуратури України. Саме ця група займається розслідуваннями злочинів на Майдані. Зокрема, виявлено більше 400 правопорушень з боку правоохоронців. Кілька кримінальних проваджень вже направлено до суду для ухвалення остаточного рішення.
Делегатів МКС також цікавила інформація щодо перебігу подій на Сході країни, та певні особливості роботи слідчих органів, в умовах проведення бойових дій.

pm648image004.jpg

Юрій Педос
Юрій Педос
Прес-служба МВС

«Надана міністерством вичерпна інформація допоможе нам  скласти власну оцінку робот правоохоронних органів у цьому напрямку. Важливо визначити, чи підпадають ці злочини під юрисдикцію Міжнародного кримінального суду», — зазначив керівник підрозділу з питань аналізу ситуації Служби прокурора Міжнародного кримінального суду Емерік Рож’є.

pm948image006.jpg

Емерік Рож’є
Емерік Рож’є
Прес-служба МВС

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+