Слухати

В Одесі кандидат у мери Саша Боровік подає позов про фальсифікації

28 жовтня 2015 - 12:38 69
За офіційними даними, мером Одеси знову став Геннадій Труханов з результатом 51,9 відсотків. Проте його найближчий конкурент Саша Боровік цими результатами не задоволений

Олександр Боровік подає позов про фальсифікації, та збирає людей біля адміністративного суду Одеси, де цей позов буде розглядатися.

borovik_i_truhanov_0.jpg

Боровік і Труханов
Боровік і Труханов

Боровіка у цьому активно підтримує губернатор Одещини Михаїл Саакашвілі.

Сегодня фальсификаторы городских выборов, со скоростью «зелёных человечков» захватили одесскую мерию. Я приглашаю неравн…

Posted by Mikheil Saakashvili on 28 октября 2015 г.

Сценарій, за яким другий тур виборів одеського мера попри офіційні дані, все ж таки відбудеться, не виключає і голова Одеської обласної організації Комітет виборців України Анатолій Бойко.

«Украина является своеобразным полем чудес, страной больших возможностей, когда Александр Боровик смог стать вторым кандидатом, обогнав таких известных политиков в Одессе, как Гурвиц и Кивалов, исключать вероятность второго тура при всех таких данных я не могу. Может произойти все, что угодно, в том числе воторой тур», — заявив Анатолій Бойко.

Ганна Снєгіна, спеціально для «Громадського радіо» з Одеси

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+