Слухати

В Одесі кандидат у мери Саша Боровік подає позов про фальсифікації

28 жовтня 2015 - 12:38
За офіційними даними, мером Одеси знову став Геннадій Труханов з результатом 51,9 відсотків. Проте його найближчий конкурент Саша Боровік цими результатами не задоволений
В Одесі кандидат у мери Саша Боровік подає позов про фальсифікації / Новини на Громадському радіо

Олександр Боровік подає позов про фальсифікації, та збирає людей біля адміністративного суду Одеси, де цей позов буде розглядатися.

borovik_i_truhanov_0.jpg

Боровік і Труханов
Боровік і Труханов

Боровіка у цьому активно підтримує губернатор Одещини Михаїл Саакашвілі.

Сегодня фальсификаторы городских выборов, со скоростью «зелёных человечков» захватили одесскую мерию. Я приглашаю неравн…

Posted by Mikheil Saakashvili on 28 октября 2015 г.

Сценарій, за яким другий тур виборів одеського мера попри офіційні дані, все ж таки відбудеться, не виключає і голова Одеської обласної організації Комітет виборців України Анатолій Бойко.

«Украина является своеобразным полем чудес, страной больших возможностей, когда Александр Боровик смог стать вторым кандидатом, обогнав таких известных политиков в Одессе, как Гурвиц и Кивалов, исключать вероятность второго тура при всех таких данных я не могу. Может произойти все, что угодно, в том числе воторой тур», — заявив Анатолій Бойко.

Ганна Снєгіна, спеціально для «Громадського радіо» з Одеси

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+