Слухати

Другий тур виборів пройде щонайменш в 27 містах — Комітет виборців України

29 жовтня 2015 - 15:35
У Хмельницькому, Івано-Франківську, Житомирі, Чернігові та Полтаві за попередньою інформацією різниця між кандидатами, що вийшли в другий тур виборів, складає менше 3% голосів
Другий тур виборів пройде щонайменш в 27 містах — Комітет виборців України / Новини на Громадському радіо

За попередньою інформацією другий тур виборів відбудеться не менше, ніж у 27 містах України, в тому числі, у Києві та 18 обласних центрах. В Харкові, Тернополі та Одесі та Лисичанську (Луганська область) другий тур виборів не відбудеться, оскільки один із кандидатів набрав більше 50%+1 голосів, про це повідомляється на сайті Комітету виборців України.

У Хмельницькому, Івано-Франківську, Житомирі, Чернігові та Полтаві за попередньою інформацією різниця між кандидатами, що вийшли в другий тур виборів, складає менше 3% голосів.

Очікується проведення другого туру в Білій Церкві (Київська область), Кременчуці (Полтавська область), Сєвєродонецьку (Луганська область), Павлограді, Дніпродзержинську, Кривому Розі та Нікополі (Дніпропетровська область), Краматорську (Донецька область). Ситуація в Мелітополі, Бердянську (Запорізька область), а також Слов’янську (Донецька область) залишається поки що невизначеною.

Нагадаємо, що відповідно до Закону «Про місцеві вибори» другий тур виборів проводиться у неділю, не пізніш як у тритижневий строк після дня голосування (до 15 листопада).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+