Слухати

Нардеп виграв у суді справу проти спікера ВР

29 жовтня 2015 - 15:13 189
Володимир Гройсман не відреагував на депутатське звернення Віталія Купрія, в результаті чого Верховною Радою був ухвалений закон, який значно звужує соціальні права добровольців

Київський апеляційний адміністративний суд не задовольнив апеляційну скаргу Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана та залишив без змін постанову Окружного адміністративного суду Києва, якою визнано його бездіяльність протиправною. Про це повідомляє на своїй сторінці в соцмережі нардеп Віталій Купрій.

«Адміністративний суд 12 серпня 2015 року справедливо постановив, що Гройсман порушив вимоги частини 2 статті 16 Закону України «Про статус народного депутата України». Це фактично вказує на порушення Головою Верховної Ради присяги народного депутата й Конституції України. Постанова суду першої інстанції вступила в законну силу та мала такий широкий резонанс у суспільстві, що Гройсман вирішив оскаржити її. Проте апеляційний суд відхилив аргументи порушника закону та підтвердив мою правоту», — пише депутат.

За його словами, ще взимку депутат направив депутатське звернення Володимиру Гройсману з приводу ситуації з порушенням порядку реєстрації законопроектів щодо соціального захисту добровольців, які захищають незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Як вказує Купрій, Гройсман не відреагував на депутатське звернення, в результаті чого Верховною Радою був ухвалений закон, який значно звужує соціальні права добровольців.

Апеляційний суд підтвердив, що Парламентом керує порушник закону!Київський апеляційний адміністративний суд не задовол…

Posted by Виталий Куприй on 29 жовтня 2015 р.
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+