Слухати

ОБСЄ зафіксувала вивезення вугілля з Луганської області до Росії

29 жовтня 2015 - 09:47
Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, що знаходяться на прикордонних пунктах пропуску «Донецьк» і «Гуково», зафіксували вивезення вугілля з Луганської області до Росії
ОБСЄ зафіксувала вивезення вугілля з Луганської області до Росії / Новини на Громадському радіо

Про це йдеться у щотижнемому звіті ОБСЄ.

«У звітний тиждень СММ продовжувала спостерігати велику кількість вантажних автомобілів, які перетинають кордон в обох напрямках, в тому числі вантажного транспорту і самоскидів, що перевозять вугілля з України (Луганська область) в Російську Федерацію через КПП «Гуково», — йдеться у звіті.

Також повідомляється, що спостерігачі, що знаходяться на КПП «Донецьк», зафіксували пересування двох машин швидкої допомоги. Спостерігачі не могли встановити, чи були постраждалі в цих машинах.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+