Слухати

Опубліковано Закон про розгляд електронних петицій місцевою владою

29 жовтня 2015 - 12:20
Місцеві ради повинні будуть збиратися на розгляд електронних петицій громадян через 10 днів після їх оприлюднення. Для міст-мільйонників буде достатньо тисячі підписантів під петицією
Опубліковано Закон про розгляд електронних петицій місцевою владою / Новини на Громадському радіо

Про це пише в соцмережі експерт  Українського  незалежного центру політичних досліджень Іван Лукеря.

За його словами, від сьогодні вступив у дію закон «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції».

«Від сьогодні 29/10/2015 сесію місцевої ради можуть скликати всього 250 громадян (у різних містах по різному), які поставили «лайки» в Інтернеті. На таку вимогу (розглянути електронну петицію) депутати повинні зібратися у сесійній залі протягом 10 робочих днів», — пише він.

 

̶В̶і̶т̶а̶ю̶ ̶в̶с̶е̶ ̶м̶і̶с̶ц̶е̶в̶е̶ ̶с̶а̶м̶о̶в̶р̶я̶д̶у̶в̶а̶н̶н̶я̶!̶Від сьогодні 29/10/2015 сесію місцевої ради можуть …

Posted by Ivan Lukerya on 29 жовтня 2015 р.

 

Згідно закону, кількість підписів чи лайків залежить від кількості населення. Наприклад, в містах-мільйонниках необхідно залучити мінімум тисячу громадян.

bezymyannyy_31.png

Текст Закону
Текст Закону
Фото «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+