Слухати

У Чернівцях подружжя створило підпільний цех з обробки бурштину

29 жовтня 2015 - 15:47
На Буковині Служба безпеки України викрила діяльність зловмисників, які підпільно переробляли бурштин
У Чернівцях подружжя створило підпільний цех з обробки бурштину / Новини на Громадському радіо

У підвалі власного будинку в Чернівцях подружжя облаштувало міні-підприємство з обробки «сонячного каменю». Для цього вони придбали спеціальне обладнання та залучили ще трьох фахівців. Закуповували незаконно видобуту сировину у мешканців Рівненської та Житомирської областей. Готову продукцію планували збувати на території країн ЄС. Про це повідомляє прес-служба УСБУ в Чернівецькій області.

pidpilnyy_ceh_z_obrobky_burshtynu.jpg

Підпільний цех з обробки бурштину
Підпільний цех з обробки бурштину

Співробітники Управління СБ України в Чернівецькій області спільно з прокуратурою та міліцією затримали зловмисників в цеху під час незаконної діяльності.

burshtyn.jpg

Бурштин
Бурштин

При обшуку було вилучено майже 110 кг необробленого бурштину, понад три кг готової продукції, спеціальне обладнання та устаткування для його обробки.

kaminnya_planuvaly_prodavaty_u_krayinah_yes.jpg

Каміння планували продавати у країнах ЄС
Каміння планували продавати у країнах ЄС

Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 204 (незаконне виробництво, зберігання, збут чи транспортування з метою збуту підакцизних товарів) та ст. 198 (придбання, отримання, зберігання або збут майна, отриманого злочинним шляхом) Кримінального кодексу України.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+