Слухати

У Дніпропетровську призупинено роботу однієї з районних виборчих комісій

29 жовтня 2015 - 18:24
У Бабушкінській районній ТВК станом на 29 жовтня протоколи прийняті не в повному обсязі через перерване засідання комісії
У Дніпропетровську призупинено роботу однієї з районних виборчих комісій / Новини на Громадському радіо

Вчора тут закінчився підрахунок протоколів по виборах міського голови, однак протоколи щодо депутатів рад досі не складені. Про це кореспонденту «Громадського радіо» повідомив кандидат в депутати Бабушкінської районної в місті ради Олександр Боркута.

«Работа комиссии, по моему личному убеждению, искусственно затормаживается. Она парализована. Непонятно, где голова, непонятно, где зам. Заседание комиссии собрать не можем — нет кворума. Собрали кворум — люди уходят. Курить, пить, в туалеты», — розповів Олександр Боркута.

babushkinska_rayonna_tvk_0.jpg

Бабушкінська районна ТВК
Бабушкінська районна ТВК

Член міської ТВК Андрій Гусак заявив «Громадському радіо»: виною всьому — скарга на роботу комісії, яка вчора цілий день розглядалася у міській ТВК. Скарга без конкретних прізвищ по голосуванню в Бабушкінському районі Дніпропетровська, вчора надійшла від представників БПП «Солідарність».

«В результативній частині була одна вимога — встановити факт правопорушення Бабушкінської районної виборчої комісії міста Дніпропетровська. В даному випадку у нас не було жодних фактів, жодних доказів — одні оціночні судження. Тому ми відмовили в задоволенні скарги цій громадянці», — зазначив Гусак.

За словами члена міської виборчої комісії, кандидатка від БПП «Солідарність» подала скаргу 27 жовтня в райвиконком щодо факту недопуску її правоохоронцями до Бабушкінської районної у місті комісії.

«Цькування Бабушкінської комісії — дуже воно дивно виглядало, бо скаржники відмовлялися прийти, були неналежним чином оформлені документи. Заявлялося «з можливими майбутніми фальсифікаціями». Які саме — не наводилося в скарзі»,  — продовжив Андрій Гусак.

В БПП «Солідарність» щодо змісту та навіть наявності поданої скарги коментарів не дають.

Голова Бабушкінської районної в місті виборчої комісії Людмили Сорокіна зупинку в роботі комісії також коментувати відмовляється: «Я не собираюсь ничего комментировать и не хочу ничего говорить. Имею право».

Маргарита Кримова з Дніпропетровська для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+