Слухати

У рамках справи Бібліотеки української літератури проведені обшуки, вилучено 150 книг

29 жовтня 2015 - 13:12
У квартирах директора Бібліотеки української літератури в Москві Наталії Шадріної та заступника співголови організації «Українці Москви» Валерія Семененка вилучено 150 книг і брошур
У рамках справи Бібліотеки української літератури проведені обшуки, вилучено 150 книг / Новини на Громадському радіо

Про це пише «Інтерфакс-Україна» з посиланням на джерело у правоохоронних органах. 

За його словами, під час обшуку Бібліотеці української літератури у Москві були виявлені і вилучені книги і брошури, що містять заклики до розпалювання національної ненависті. В ході обшуків за місцями проживання Наталії Шаріної і Валерія Семененко всього вилучено 150 книг і брошур, а також 20 системних блоків і 5 ноутбуків.

Слідчий комітет по Москві порушив кримінальну справу стосовно директорки Бібліотеки української літератури Наталії Шаріної, запідозривши її у поширенні забороненої на території Росії книги українського письменника Дмитра Корчинського.

Вчора у Бібліотеці української літератури у Москві почалися обшуки на наявність літератури русофобського характеру. 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+