Слухати

У Сватовому та Привіллі Луганської області на виборах мера перемогли самовисуванці

29 жовтня 2015 - 11:32
ЦИК за результатами опрацювання 100% протоколів оприлюднила результати виборів голів міських рад перших двох міст Луганщини — Сватово і Привілля
У Сватовому та Привіллі Луганської області на виборах мера перемогли самовисуванці / Новини на Громадському радіо

У місті районного значення Сватово переміг чинний мер Євген Рибалко, набравши 49,55% голосів виборців, значно випередивши представницю партії «Опозиційний блок» Людмилу Русанову, яка набрала 23,6%.

Всього у виборах мера міста брали участь 7 кандидатів, решта 5 набрали від 2,4% до 6,5% голосів, в їх числі представники партій «Наш Край», «Блок Петра Порошенка «Солідарність» і «Кріп», а також ще два самовисуванця.

У місті Привілля, що підпорядковане Лисичанській міській раді, переміг електрослюсар місцевої шахти ім.Капустіна ПАТ «Лисичанськвугілля» Максим Гура, 1981 р.н., який набрав 57,3% голосів виборців. Його єдиний конкурент — кандидат від партії «Опозиційний блок» Віра Міхайлюкова — набрала 42,7% голосів виборців.

Населення Сватового у 2011 році складало 18,4 тис осіб, Привілля — 7,9 тис людей.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+