Слухати

В Москві на директорку бібліотеки завели справу через книгу Корчинського

29 жовтня 2015 - 10:50
У Федеральному списку екстремістських матеріалів, опублікованому на сайті Мін'юсту Росії, значиться одна книжка Корчинського — «Війна в натовпі»
В Москві на директорку бібліотеки завели справу через книгу Корчинського / Новини на Громадському радіо

Слідчий комітет по Москві порушив кримінальну справу стосовно директорки Бібліотеки української літератури Наталії Шаріної, запідозривши її у поширенні забороненої на території Росії книги українського письменника Дмитра Корчинського, пише Дождь.

«По версии следствия, в 2011-2015 годах директор Библиотеки украинской литературы Шарина, являющаяся должностным лицом, в нарушение Федерального закона «О противодействии экстремистской деятельности» распространяла среди посетителей книжные издания Дмитро Корчинского, признанные судом экстремистскими материалами и запрещенными к  использованию», — сказано на сайті СК.

У Федеральному списку екстремістських матеріалів, опублікованому на сайті Мін’юсту Росії, значиться одна книжка Корчинського — «Війна в натовпі». Це видання, тим не менш, є на сайтах багатьох онлайн-бібліотек.

У Росії Корчинського підозрюють в участі у банді на стороні чеченських сепаратистів в 1994-1995 роках. Справа на нього було заведена в березні 2014 року.

Дмитро Корчинський — український політик, громадський діяч, журналіст, лідер партії «Братство». Зараз воює другим номером гранатометника в складі добровольчого спецбатальйону МВС Свята Марія.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+