Слухати

Запорізький спецназівець отримав орден Богдана Хмельницького

29 жовтня 2015 - 12:48
29 жовтня у запорізькому обласному військкоматі капітан Національної гвардії Володимир Єгоров, наказом Президента України, був нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
Запорізький спецназівець отримав орден Богдана Хмельницького / Новини на Громадському радіо

Цю відзнаку отримають військові, котрі проявили у бою мужність та героїзм. 

kapitan_volodymyr_yegorov_0.jpg

Капітан Володимир Єгоров
Капітан Володимир Єгоров

Влітку 2014 року, на самому початку війни, 23 окремий мотопіхотний батальйон, в якому служив тоді ще лейтенант Володимир Єгоров, був направлений у Маріуполь. 

«Спочатку це була служба на блокпостах. Потім під час контрнаступу під Маріуполем ми вийшли до Новоазовську. Там був бій. Я так розумію, за цей бій і є нагорода. Бій був дуже важкий. Були перші втрати. Два «двухсотих». Сім поранених. Це був початок війни. Не всі були готові, морально готові», — згадує Володимир Єгоров.

Після закінчення строкової служби капітан підписав контракт та зараз продовжує нести службу у складі Національної гвардії. Наразі капітан очолює взвод спецназу. Каже, що хоче передати бойовий досвід молодим бійцям.

Орден солдату вручив заступник обласного воєнкома полковник Михайло Логвінов. Він пояснив, за що саме спецназівець отримав високу нагороду:

«Це перший бій, який вів 23 окремий мотопіхотний батальйон. Вперше зустрілись з російськими військами. І сам особисто капітан багато зробив для того, щоб винести з поля боя товаришів, котрі отримали поранення».

orden_bogdana_hmelnyckogo_iii_stupenya.jpg

Орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
Орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

Також під час заходу у військкоматі медаллю «За гідність та патріотизм» була відзначена запорізька волонтерка фонду «Підтримай армію України» Олена Безидинова. Грамотами обласного військового комісаріату був відзначений ряд військовослужбовців та декілька волонтерів.

Максим Щербина із Запоріжжя для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+