Слухати

Заступник голови Антикорупційного бюро назвав журналістку «скотиною»

29 жовтня 2015 - 16:38
Аліса Юрченко виступила проти призначення протеже Анатолія Новака, в результаті чого він незабаром обізвав дівчину «скотиною» прямо в обличчя, — йдеться в заяві Ради громадського контролю
Заступник голови Антикорупційного бюро  назвав журналістку «скотиною» / Новини на Громадському радіо

Заступник голови Антикорупційного Бюро України з оперативно-розшукової діяльності Анатолій Новак обізвав журналістку програми «Наші Гроші», члена Ради громадського контролю при Бюро та члена конкурсної комісії «скотиною». Про це публічно заявила у зверненні до керівника Антикорупційного бюро Рада громадського контролю, пише Громадське.

«Антикорупційне Бюро поповнилося і справжнім «амом», людиною з низькими моральними якостями, яка отримала посаду вашого заступника із оперативно-розшукової діяльності. Це — екс-працівник спецпідрозділу «Альфа» Служби Безпеки України Анатолій Новак, який дозволив собі зухвало обізвати журналістку Алісу Юрченко, члена Ради громконтролю та члена однієї з конкурсних комісій», — йдеться у заяві Ради громконтролю НАБУ.

Юрченко є учасницею Ради громконтролю при НАБУ та входить до конкурсної комісії, що обирає співробітників ключового антикорупційного органу.

«За результатами співбесіди із кандидатами на посаду начальника відділу по роботі зі свідками та заявниками Управління по роботі з громадськістю Аліса Юрченко виступила проти призначення протеже Анатолія Новака — Олексія Хижняка, в результаті чого незабаром Новак обізвав дівчину «скотиною» прямо в обличчя», — йдеться в заяві.

Рада вимагає від Артема Ситника, голови Антикорупційного бюро, аби Новак «публічно вибачився перед Алісою Юрченко» та притяг Новака до дисциплінарної відповідальності. Також у Ситника вимагають притягти до дисциплінарної відповідальності співробітника органу, який відкрито називає себе «хазяїном» Бюро.

 «Під час нашого нещодавнього засідання у приміщенні Бюро, що є режимним об’єктом, ми перестріли певну особу, яка вимагала від членів Громради представитися. На наше зворотне прохання назвати своє ПІБ та посаду ця особа відмовилася представлятися, у буквальному сенсі втікала від представників Ради, які намагалися її ідентифікувати, грубіянила та називала себе «хазяїном» антикорупційного органу, «який не зобов’язаний представлятися», — заявила Рада.

Члени громадського органу вказали на кругову поруку у відомстві.

«Хазяїном» НАБУ виявився Білецький Сергій Валентинович, начальник відділу матеріально-технічного забезпечення, чиї підлеглі опікуються державними закупівлями в Антикорупційному Бюро, сказано в заяві активістів.

16 жовтня кандидатуру екс-податківця підтримали чотири  з шести  присутніх на засідання членів Конкурсної комісії: перший заступник голови Національного антикорупційного бюро Углава Гізо, голова відділу по роботі з персоналом Яна Усенко, начальник відділу документообігу Людмила  Асанова, начальник режимно-секретного відділу Шевченко.

Двоє представників Ради громадського контролю Національного антикорупційного бюро Віталій Шабунін та Анатолій Гриценко голосували проти цього кандидата. 

 

В свіжому конфлікті між Рада громадського контролю НАБУ і керівництвом НАБУ мене дратує не стільки привід (абсолютна неа…

Posted by Vitaliy Shabunin on 29 жовтня 2015 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+